Проект ставки єдиного податку на 2020 рік

Повідомлення

про оприлюднення регуляторного акту — проекту рішення сесії Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області “Про встановлення ставок єдиного податку за видами діяльності на території Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області на 2020 рік”

Скалатська міська рада Підволочиського району Тернопільської області повідомляє, що економічним відділом Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області розроблено регуляторний акт — проект рішення Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області “ Про встановлення ставок єдиного податку за видами діяльності на території Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області на 2020 рік”.

Проект спрямований на встановлення місцевих податків і зборів, визначення об’єктів оподаткування, платників податків і зборів, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності, що зумовлює надходження додаткових коштів до міського бюджету та створює передумови для соціально-економічного розвитку територіальної громади.

Проект даного рішення розроблено відповідно до Конституції України, Податкового кодексу України, Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Постанови Кабінету Міністрів України № 1151 від 16.12.2015 року “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 р. № 308”, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Зауваження та пропозиції надсилати за адресою: 047851, вул. Грушевського,2, м.Скалат, Підволочиський район, Тернопільська область, Виконавчий комітет Скалатської міської ради.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції подаються у письмовому вигляді від фізичних осіб за особистим підписом; від юридичних осіб — на фірмових бланках, ( при наявності печатки) завірені печаткою.


СКАЛАТСЬКА МІСЬКА РАДА

ПІДВОЛОЧИСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

П’ЯТДЕСЯТ ПЕРША СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 10 квітня 2019 року №1802

Про розгляд проекту рішення про

встановлення ставок

єдиного податку за видами

діяльності на території Скалатської

міської ради на 2020рік

Відповідно до пункту 293.2 ст.293 Податкового кодексу України, керуючись п. 24, п. 28 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою збільшення надходжень до місцевого бюджету, враховуючи пропозиції Комісії з питань прав людини, законності, правопорядку, депутатської діяльності, регламенту та етики, Комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально - економічного розвитку, та враховуючи щодо удосконалення проектів регуляторних актів Державної регуляторної служби України міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити та затвердити ставки єдиного податку для фізичних осіб –

підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду

господарської діяльності на території Скалатської міської ради на

2020рік:

1.1. Для першої групи платників єдиного податку для всіх видів

господарської діяльності, передбачених для цієї групи -10 відсотків

до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб,

встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року

1.2. Для другої групи платників єдиного податку – 20 відсотків до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

2. База та об’єкт оподаткування, податковий період та інші обов’язкові елементи єдиного податку визначаються згідно із главою 1 розділу XIV Податкового кодексу України.

3. Дане рішення набирає чинності з 1січня 2020 року.

4. Оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті Скалатської

міської ради .

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію

з питань планування бюджету, фінансів та обліку, управління

комунальною власністю, соціально-економічного та культурного

розвитку.

Міський голова П.В.Савончак