Проект ставки транспортного податку на 2020 рік

Повідомлення

про оприлюднення регуляторного акту — проекту рішення сесії Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області “ Про встановлення транспортного податку на території Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області на 2020 рік”

Скалатська міська рада Підволочиського району Тернопільської області повідомляє, що виконавчим комітетом Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області розроблено регуляторний акт — проект рішення Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області “ Про встановлення транспортного податку на території Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області на 2020 рік”.

Проект спрямований на встановлення місцевих податків і зборів, визначення об’єктів оподаткування, платників податків і зборів, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності, що зумовлює надходження додаткових коштів до міського бюджету та створює передумови для соціально-економічного розвитку територіальної громади.

Проект даного рішення розроблено відповідно до Конституції України, Податкового кодексу України, Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Постанови Кабінету Міністрів України № 1151 від 16.12.2015 року “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 р. № 308”, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Зауваження та пропозиції надсилати за адресою: 47851, вул. Грушевського,2, м.Скалат, Підволочиський район, Тернопільська область, Виконавчий комітет Скалатської міської ради.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції подаються у письмовому вигляді від фізичних осіб за особистим підписом; від юридичних осіб — на фірмових бланках, ( при наявності печатки) завірені печаткою.


СКАЛАТСЬКА МІСЬКА РАДА

ПІДВОЛОЧИСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

П’ЯТДЕСЯТ ПЕРША СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 10 квітня 2019 року № 1801

Про розгляд проекту рішення про

встановлення транспортного

податку на території Скалатської

міської ради на 2020 рік

Відповідно до ХІІ розділу ст. 267 Податкового кодексу України, Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» № 1797-VIII від 21.12.2016, керуючись ст..26 п.24 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою зміцнення матеріальної та фінансової бази місцевого самоврядування, враховуючи пропозиції Комісія з питань прав людини, законності, правопорядку, депутатської діяльності, регламенту та етики, Комісія міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально - економічного розвитку, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити та затвердити на території Скалатської міської ради транспортний податок.
    1. Об'єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.
    2. Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування.
    3. Всі інші, не визначені в цьому рішенні поняття та положення щодо справляння вказаного податку, визначаються Податковим кодексом України.
  2. Дане рішення набирає чинності з 1 січня 2020 року.
  3. Оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті Скалатської міської ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку та культурного розвитку, планування бюджету та фінансів Скалатської міської ради.

Міський голова П.В.Савончак