СТАРОСТИНСЬКІ ОКРУГИ

25.11.20 р. на першій сесії Скалатської міської ради восьмого скликання було затверджено старостинські округи:

1. Подільський старостинський округ з центром в селі Поділля, до складу якого входять населені пункти: село Поділля, село Хоптянка.

2. Остап'ївський старостинський округ з центром в селі Остап'є, до складу якого входить населений пункт: село Остап'є.

3. Кривенський старостинський округ з центром в селі Криве, до складу якого входять населені пункти: село Криве, село Поплави.

4. Магдалівський старостинський округ з центром в селі Магдалівка, до складу якого входять населені пункти: село Магдалівка, село Теклівка, село Митниця.

5. Зарубинецький старостинський округ з центром в селі Зарубинці, до складу якого входить населений пункт: село Зарубинці.

6. Городницький старостинський округ з центром в селі Городниця, до складу якого входить населений пункт: село Городниця.

7. Новосілківський старостинський округ з центром в селі Новосілка, до складу якого входить населений пункт: село Новосілка.

8. Староскалатський старостинський округ з центром в селі Старий Скалат, до складу якого входить населений пункт: село Старий Скалат.

9. Полупанівський старостинський округ з центром в селі Полупанівка, до складу якого входить населений пункт: село Полупанівка.

10. Колодіївський старостинський округ з центром в селі Колодіївка, до складу якого входить населений пункт: село Колодіївка, село Панасівка.