Запрошуємо до команди Скалатської міської ради

Скалатська міська рада оголошує про наявність вакантної посади Головного спеціаліста економічного відділу Скалатської міської ради - 1 штатна одиниця.

Вимоги до претендента:

громадянство України;

повна вища юридична або економічна освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень магістр, спеціаліст, бакалавр);

вільне володіння державною мовою;

вміння працювати з персональним комп’ютером.

Претендент на посаду повинен знати Конституцію України, Закони України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків, зокрема: проектна діяльність, публічні закупівлі, регуляторна політика.

Претендент повинен подати до Скалатської міської ради такі документи:

копії документів про освіту;

копія трудової книжки;

копію військового квитка (для військовозобов’язаних);

письмову згоду на обробку персональних даних;

медичну довідку про стан здоров’я (форми 122-2/0; та форми 140/0);

дві фотографії 4х6 см.

При прийомі на роботу буде проводитись співбесіда.

Документи приймаються до 01 вересня 2023 року, за адресою: вул. Грушевського, 2, м.Скалат, Тернопільський район, Тернопільська область, телефон для довідок (03543)3-16-07.

Додатково:

Особи, призначені у період дії воєнного стану на посади в органах місцевого самоврядування, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачену Законом України "Про запобігання корупції", документ про підтвердження рівня володіння державною мовою відповідно до Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної" протягом трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану, у разі якщо такі документи не були подані ними раніше.

Після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на посаду головного спеціаліста економічного відділу в Скалатській міській раді, на яку призначено особу, оголошується конкурс. Граничний строк перебування особи на посаді, на яку її призначено,становить 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Заробітна плата головного спеціаліста економічного відділу становить 7000.0грн

Новини
Яким чином здійснити тестування ПРРО?
26.09.2023 15:58
Тестовий режим роботи програмного реєстратора розрахункових операцій (далі – ПРРО) – це особливий режим, при активації якого усі операції формуються у тестовому режимі та відправляються для…
Чи має право підприємство зберігати кошти у сейфі поруч з РРО та/або ПРРО?
26.09.2023 15:56
Відповідно до ст. 2 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та…
Місцеві бюджети Тернопільщини отримали 210,4 млн грн податку на нерухоме майно
26.09.2023 15:55