Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Виїздна консультація в с.Остап'є

Пресрелізи
24.03.2021

Метою програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» є надання практичної правової допомоги жителям громад, тому працівники Тернопільського місцевого центру Франків Юрій та Андріана Левак 23 березня провели правопросвітницький захід для жителів с.Остап’є Скалатської територіальної громади на тему : Договір оренди земельних ділянок.

В межах роботи мобільного консультаційного пункту 3 громадянам надали консультації з земельних питань, жителів громади цікавило: як отримати безоплатно у власність земельну ділянку, розроблення проекту землеустрою та порядок присвоєння кадастрового номеру на ці та інші питання працівники місцевого центру надали вичерпні письмові відповіді.

 

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше