Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Відкриття оновленого спортивного залу в Староскалатській ЗОШ І-ІІІ ст.

Новина
08.02.2021

На початку лютого Староскалатська ЗОШ І-ІІІ ступенів зустрічала гостей урочистим відкриттям оновленого спортивного залу, відремонтованого відповідно до сучасних вимог і потреб освітянської галузі.

Нет описания.

Нет описания.

Символічну стрічку урочисто перерізали голова громади Петро Савончак та начальниця відділу освіти Тетяна Добенька. Вони бажали учням досягати нових вершин у спорті та зміцнювати здоров'я на уроках фізичної культури, дарували символічні спортивні подарунки.

Нет описания.

Нет описания.

Директор школи Андрій Скібньовський побажав усім присутнім, щоб нова аптечка укомплектована для спортзалу ніколи не ставала у нагоді. Він виразив щиру вдячність всім хто долучився до відновлення приміщення: адміністрації Скалатської територіальної громади, відділу освіти, спонсорам - Петрик Михайлу та Савончаку Руслану, технічному персоналу та учительському колективу.

Нет описания.

Учні приготували коротеньке урочисте привітання для гостей. 

Нет описания.

Вчитель фізкультури Андрій Попеляр разом зі своїми вихованцями підготував спортивну естафету. 

Нет описания.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше