Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Відбулася зустріч адміністрації ПП "Кар'єр Новосілка" з жителями с. Новосілка за участі міського голови та поліції

Новина
03.02.2021

1 лютого у приміщенні залу засідань Скалатської міської ради відбулася зустріч адміністрації ПП "Кар'єр Новосілка" з жителями с. Новосілка за участі міського голови та поліції.

Жителі вулиць Б. Хмельницького та Л. Українки в с. Новосілка вимагають припинити рух важковагового транспорту від ПП "Кар'єр Новосілка".

Адміністрація ПП "Кар'єр Новосілка" отримавши  у судовому порядку скасування рішення Скалатської міської ради № 1536 від 10.12.2018 р. "Про обмеження руху вантажних автомобілів по вул. Л Українки та вул. Б. Хмельницького с. Новосілки підволочиського р-ну, Тернопільської обл" не має наміру припиняти рух свого транспорту по дорогах комунальної власності громади.

Міський голова Петро Савончак разом із поліцією спробував примирити сторони, але вони залишились при своїй позиції.

 

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше