Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

У Скалаті організовано процес створення краси у центрі міста

Гарячі новини
24.03.2021

24 березня відділ ЖКГ Скалатської міської ради на чолі з Михайлом Китаєм спільно з працівниками КП "Благоустрій-Скалат" організували процес створення краси у центрі міста біля адмін будинку. Була здійснена санітарна обрізка кущів та дерев.

Упродовж останніх кількох років спільними зусиллями мерії,  працівників комунальних служб, небайдужих жителів міста  центральний сквер почав помітно змінюватись.  

Скалат заслуговує стати  найбільш охайним містом Тернопільщини. Та цього можна досягнути лише спільними зусиллями: коли мешканці будинків, фірми, та власники земельних ділянок зроблять красу біля себе, біля свого будинку, на своєму балконі чи вітрині магазину.


 

 

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше