Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Скалатська міська рада оголошує конкурс щодо відбору суб′єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна.

Оголошення
13.09.2021

 Гідротехнічних споруд---дамбиплощею 2,3кв. м , греблі площею 414,0кв.м за адресою:47851м.Скалат,вул.Коновальця,55.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для розрахунку розміру орендної плати з метою продовження  договору оренди гідротехнічних споруд:  дамби і греблі .

Дата оцінки: 24.09.2021 року.

Замовник робіт з оцінки об’єкта –Скалатська міська рада.

Платник робіт з оцінки об’єкта –Скалатська міська рада.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної оцінки комунального майна Скалатської міської ради, затвердженої рішенням Скалатської міської ради №1172 від 07.09.2021 року.

 

До участі в конкурсі по оцінці об’єктів допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямом 1 «Оцінка об’єктів у матеріальній формі». Для зарахування балів згідно з Положенням будуть враховуватися кваліфікаційні свідоцтва (кваліфікаційні документи) оцінювачів, що мають загальний стаж професійної діяльності: не менше 3 років за напрямом 1.«Оцінка об’єктів у матеріальній формі» та спеціалізаціями в межах цього напряму 1.1.«Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них».

Вимоги до претендентів для участі в конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі ІІ Положення. Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання містяться у Положенні, зокрема у розділах І, ІІ та додатках до нього.

Конкурсна документація подається до конкурсної комісії разом із супровідним листом.

Конкурсна пропозиція претендента на об’єкт подається окремо у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт з оцінки, а також строку виконання робіт (у календарних днях), підписаної керівником претендента та скріпленої печаткою (у разі її наявності).На конверті необхідно зробити відмітку: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію. На конверті, в якому міститься конкурсна пропозиція, слід додатково зазначити «Конкурсна пропозиція».

 

 

Претендент подає до конкурсної комісії наступні підтвердні документи:

1.Заява про участь у конкурсі з відбору суб'єктів оціночної діяльності за встановленою формою (згідно Додатку №5 до Положення) не пізніше ,ніж за три робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу(включно);

2.Копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

3.Копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

4.Інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та залучаються ним, з незалежної оцінки майна тощо) (згідно додатку №6 до Положення);

5.Документи, що підтверджують досвід учасника конкурсу та оцінювачів, які перебувають у трудових відносинах із таким учасником конкурсу та будуть залучені до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку і висновку про вартість об’єкта оцінки, з оцінки об’єкта оцінки (копії актів приймання-передавання робіт з оцінки об’єкта оцінки).

 

Очікувана максимальна ціна надання послуг з оцінки об’єкта оцінки – 2000грн.

 

Строк виконання робіт -  .

 

Місце знаходження комісії та робочої групи:м.Скалат,вул.Грушевського,2.

 

Кінцевий термін подання конкурсної документації 24 вересня 2021 року.

Конкурс відбудеться 24 вересня 2021 року о10:00 за адресою:м.Скалат ,вул.Грушевського,2 

Телефон для довідок: 0974717389.

Електронна пошта: land@skalatmr.gov.ua.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше