На головнуКонтакти
Бюджет
Prozorro
Новини
Проекти громади
Корисна інформація
Підприємства, заклади та установи
Петиції
Економічний профіль
Структура ОТГ
Документи
E-data витрати
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

До уваги жителів Скалатської ОТГ обережно шахраї

Гарячі новини
25.09.2019

З метою протидії злочинів пов'язаних із шахрайством Підволочиський ВП ГУНП попереджає населення громади.Для орієнтування описано три злочини, які трапилися у м. Тернопіль.

Опис 1

У 90-річної тернополянки шахрайка видурила понад 13 тисяч гривень. Невідома жінка зранку прийшла до помешкання розповіла, що в Україні "гривня не ходить" , а лише "нові євро". Бабуся обміняла "старі" 400 євро, 20 фунтів та 600 гривень на нові. Коли додому повернулися онуки, бабуся поділилася новиною про грошову реформу. Тоді бідолашна довідалася, що отримала сувенірні купюри.

Опис 2.

Шахрайка обміняла заощадження пенсіонерки на кухонний посуд. Без грошей залишилася 91-річна жителька Тернополя після візиту незнайомки. Шахрайка зустріла  потерпілу на вулиці. Почала розповідати, що приїхала з Польщі і продає посуд. Попросила залишити в неї  товар на зберігання. Старенька погодилася. В результаті лиходійка виманила у бабусі понад п'ять тисяч гривень, натомість залишила сумку з різним кухонним посудом.

Опис 3

Шахраї поцупили з картки мешканки Тернопільщини кошти, призначені на лікування хворої дитини. За словами потерпілої, до неї зателефонував незнайомець, який представився співробітником банку і сказав, що на її рахунок хочуть переказати значну суму, щоб їх отримати потрібно пройти ідентифікацію. Жінка поїхала до найближчого банківського відділення і почала виконувати всі вказівки. Коли на рахунок потерпілої надійшло 20 тис. гривень до неї знову зателефонували з "банку" і почали переконувати , що помилково кинули не ту сумі гроші потрібно повернути, але на другу карточку. Лиходіям вдалося отримати доступ до "електронного гаманця". В результаті шахраї заволоділи понад шістьма тисячами гривень.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape