Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Середній розмір декретних допомог від Фонду зріс на 22,3% за підсумками липня

Новина
27.08.2021

Сума середньоденної виплати допомоги по вагітності та пологах від Фонду соціального страхування України за підсумками липня 2021 року склала 344,7 гривні. Це на 22,3%, або на 63 гривні більше, ніж у тому ж місяці минулого року.

У розрізірегіонів за даними липня середньоденнийрозмірдопомогиколиваєтьсявід 272 грн у Волинській області до 504,9 грнуКиєві. Нагадаємо, розмір допомоги по вагітності та пологах залежить від середньої заробітної плати застрахованої особи. Фонд фінансує цей вид матеріального забезпечення у сумі 100% середнього доходу незалежно від тривалості страхового стажу.

Також одні з найбільших сум виплат за кожен день декретної відпустки фінансуються Фондом для працівниць Київської (333,2 грн), Луганської (321,5 грн), Донецької (318,2 грн), Дніпропетровської (317,4 грн), Миколаївської (315,3 грн), Закарпатської (314,2 грн), Одеської (311,6 грн) і Черкаської (303 грн) областей.

Загалом упродовж минулого місяця Фонд прийняв на фінансування заяви-розрахунки для виплати декретних допомог на суму понад 434,7 млн гривень.

Звернітьувагу, датафінансуваннядекретноїдопомогипрямозалежитьвіддатиподанняроботодавцемзаяви-розрахункунавиплатукоштівпрацівнику. Слідкуватизастаномнаданняматеріальногозабезпеченнязастрахованіособиможутьонлайнутелеграм-каналіФондуhttps://t.me/socialfund.

Нагадаємо, ФССУ фінансуєзазначенудопомогудлявсіхпрацюючихжінокзакоженденьперебуванняувідпустціповагітностітапологах. Узагальнихвипадках її тривалістьскладає 126 календарнихднів (70 днівдопередбачуваногодняпологіві 56 днівпісляпологів).

Додатководоосновногоможевидаватисьлистокнепрацездатностітривалістю 14 календарнихднів, якийтакожпідлягаєоплатізарахуноккоштівФонду. Такийлистокнепрацездатностівидаєтьсявразіпередчаснихабобагатопліднихпологів, виникненняускладненьпідчаспологівабовпісляпологовомуперіоді.

 

Пресслужба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше