На головнуКонтакти
Бюджет
Prozorro
Новини
Проекти громади
Корисна інформація
Підприємства, заклади та установи
Петиції
Економічний профіль
Структура ОТГ
Документи
E-data витрати
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Повідомлення про затвердження ставок податку на нерухоме майно

Оголошення
15.03.2019

Про оприлюднення регуляторного акту — проекту рішення сесії Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області “ Про затвердження ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області  на 2020 рік”

    Проект даного рішення розроблено відповідно до  Конституції України, Податкового кодексу України, Відповідно до статей 9, 13  Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Постанови Кабінету Міністрів України № 1151 від 16.12.2015 року “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 р. № 308”, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Скалатська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення  Скалатської міської ради “Про затвердження ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області  на 2020 рік”

 Проект регуляторного акту визначає ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік на території Скалатської міської ради.

 Інформація про оприлюднення даного проекту регуляторного акта, проект регуляторного акта з додатками, відповідним аналізом регуляторного впливу  розміщено в мережі Інтернет на офіційній сторінці  Скалатської міської ради  skalatmr.gov.ua  у розділі "Документи" та за допомогою фільтру увімкнути тег  "Регуляторна політика".

      Зауваження і пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу.

        Зауваження та пропозиції надсилати  за адресою: 47851, вул. Грушевського,2, м.Скалат, Підволочиський район, Тернопільська область, фінансовий відділ Скалатської міської ради у письмовому вигляді або електронною поштою.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape