Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів які відбудуться 10 березня 2021 року

Оголошення
05.02.2021

           На виконання  абзацу другого п.4 «Порядку  проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 року, Скалатська міська рада оприлюднює «Детальний план території для будівництва торгового закладу на вулиці Тернопільській,4 у місті Скалат  Тернопільської області»  на офіційному веб-сайті Скалатської міської ради , дошці оголошень міста Скалат,  розробленого ТОВ « Містобудівельник» на замовлення виконавчого комітету Скалатської міської ради.

    Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні відбудуться  10 березня  2021 року  о 15 год. 00 хв. у приміщенні залу засідань Скалатської міської ради.

    За додатковою інформацією, ознайомленням із містобудівною документацією  та пропозиціями звертатись у відділ земельних відносин та комунальної власності Скалатської міської ради в термін  з дати опублікування даного оголошення  від 05 лютого  2021 року по 05 березня 2021 року.

 

Тел.3-16-07

Посилання на документ

https://skalatmr.gov.ua/documents/ckkscy5zv7bzl0763d52hwukg

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше