Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Перекриття дороги в с. Новосілка

Новина
01.02.2021

29 січня жителі с. Новосілка перекрили дорогу для проїзду вантажівок ТОВ "Кар'єр Новосілка".

Міський голова Петро Савончак виїхав на врегулювання конфлікту і пояснив людям, що на даний час підприємство у судовому порядку скасувало рішення Скалатської міської ради № 1536 від 10.12.2018 р. "Про обмеження руху вантажних автомобілів по вул. Л Українки та вул. Б. Хмельницького с. Новосілки підволочиського р-ну, Тернопільської обл".

Представники поліції пояснили, що дії жителів вулиць Л. Українки, і Б.Хмельницького є неправомірними і в подальшому будуть каратися відповідно до Законів України.

Були присутні також староста Новосілківського старостинського округу Андрій Хрущ, керівництво та працівники підприємства "Кар'єр Новосілка".

Вирішили поки що рух транспорту не зупиняти, людей запросили прийти на засідання чергової 2 сесії для подальшого розгляду і вирішення проблеми.

 

 

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше