Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Відбулося засідання 2 сесії Скалатської міської ради восьмого скликання

Гарячі новини
04.02.2021

03 лютого о 10:00 відбулося засідання 2 сесії Скалатської міської ради восьмого скликання.
На якій було визнано повноваження депутата від ПП "Європейська солідарність" Петра Будзила, у зв'язку із вибуттям з депутатського корпусу Оксани Сень.
Доповідала голова Скалатської міської територіальної виборчої комісії Тетяна Бінчаровська.
Прийнято рішення "Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти та встановлення батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти у 2021 році". Доповідала керівник відділу освіти Тетяна Добенька.
Затверджено Програму розвитку районної комунальної архівної установи Підволочиського районного комунального трудового архіву на 2021 рік.
Затверджено Програму з інфекційного контролю та дотримання заходів із запобігання інфекцій, пов'язаних з наданням медичної допомоги в КНП "Скалатська КРЛ" Скалатської міської ради на 2021-2025 роки.
Доповідала керівник економічного відділу Галина Савончак.
Відповідно до зростання мінімальної заробітної плати було затверджено зміни в структуру та штатний розпис КП "Благоустрій Скалат", КП "Ремшлях-Буд-Скалат". Доповідали т.в.о. керівників підприємств.
Затверджено внесення змін до батьківської плати за навчання дітей у Скалатській музичній школі.
Доповідав керівник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Олександр Маліцький.
Затверджено виконання фінансового плану за 2020 рік НКП "АГП СМР".
Доповідав директор НКП "АГП СМР" Арсен Луків.
Прийнято рішення про оптимізацію та реорганізацію закладів та установи Скалатської міської ради.
Доповідав міський голова Петро Савончак.
Прийнято рішення про внесення змін в структуру та штатний розпис Скалатської міської ради: введено штатну одиницю спеціаліста юрисконсульта.
Доповідала головний спеціаліст кадровик Оксана Кошмаринська.
Сесією Скалатської міської ради було розглянуто та прийнято рішення для 79 заяв від громадян для надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок та затвердження технічних документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше