На головнуКонтакти
Корисна інформація
Документи
Підприємства, заклади та установи
Економічний профіль
E-data витрати
Prozorro
Петиції
Бюджет
Структура ОТГ
Новини
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до структури

Голик Христина Ельханівна

Юрисконсульт

Освіта

Вища

Опис повноважень

 1. Юрисконсульт Забезпечує дотримання вимог діючого законодавства України під час підготовки та прийняття нормативних актів міської ради, її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови.
 2. Юрисконсульт Інформує міського голову про необхідність вжиття заходів щодо скасування актів, прийнятих з порушенням законодавства або таких, що втратили чинність і готує відповідне подання.
 3. Юрисконсульт Бере участь у розборі проектів рішень міської ради та виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, що носять правовий характер.
 4. Юрисконсульт Здійснює перевірку відповідності законодавству проектів рішень, інших нормативних актів Скалатської міської ради її виконавчого комітету, що подаються на підпис керівництву, погоджує їх за наявністю віз керівників структурних підрозділів.
 5. Юрисконсульт Розробляє та погоджує господарські договори (контракти, угоди), перевіряє та погоджує нормативні акти, які надійшли на погодження.
 6. Юрисконсульт Здійснює аналіз матеріалів, що надійшли від правоохоронних органів, даних статистичної звітності, що характеризують стан законності в апараті Скалатської міської ради.
 7. Юрисконсульт За дорученням міського голови представляє у встановленому законодавством порядку інтереси Скалатської міської ради перед третіми особами.
 8. Юрисконсульт За дорученням міського голови представляє у встановленому законодавством порядку інтереси Скалатської міської ради під час розгляду правових питань та спорів в межах наданих повноважень в судах та інших органах державної влади.
 9. Юрисконсульт Організовує роботу по підготовці позовів, претензій у відповідності до вимог чинного законодавства за дорученням міського голови.
 10. Юрисконсульт Спільно з іншими структурними підрозділами Скалатської міської ради сприяє своєчасному вжиттю заходів за рішеннями, постановами, ухвалами судів, відповідними документами правоохоронних та контролюючих органів.
 11. Юрисконсульт Готує, за участю інших підрозділів, матеріали для передачі до слідчих та судових органів, здійснює облік та зберігання судових справ.
 12. Юрисконсульт Веде довідково-інформаційну роботу з питань законодавства та нормативних актів, надає консультації з правових питань працівникам апарату Скалатської міської ради.
 13. Юрисконсульт Здійснює методичне керівництво правовою роботою міської ради та її виконавчого комітету, надає правову допомогу депутатам міської ради, структурним підрозділам апарату ради та виконавчого комітету.
 14. Юрисконсульт Розробляє пропозиції щодо усунення недоліків в діяльності виконавчих органів Скалатської міської ради, та вносить їх на розгляд керівництва.
 15. Юрисконсульт Розглядає та надає відповіді на звернення громадян з правових питань та питань щодо оренди об’єктів комунальної власності.
 16. Юрисконсульт Бере участь в роботі постійних комісій по розгляду ними галузевих питань.
 17. Юрисконсульт Бере участь у розгляді матеріалів за наслідками перевірок, ревізій, інвентаризацій, дає правові висновки за фактами виявлених правопорушень.
 18. Юрисконсульт Спільно з іншими підрозділами бере участь у перевірках в межах своєї компетенції щодо виконання чинного законодавства та відомчих нормативних актів посадовими особами апарату Скалатської міської ради та підвідомчих структурах.
 19. Юрисконсульт У разі виявлення фактів, що можуть свідчити про вчинення корупційних правопорушень посадовими чи службовими особами Скалатської міської ради та її виконавчого комітету, а також ознак правопорушення за результатами перевірок.
 20. Юрисконсульт Сприяє підвідомчим підприємствам та організаціям в правовому забезпеченні.
 21. Юрисконсульт Здійснює прийом громадян.
 22. Юрисконсульт Здійснює комплекс робіт та сприяє проведенню незалежної оцінки майна, розміру плати за користування майном комунальної власності.
 23. Юрисконсульт Вносить на розгляд ради пропозиції щодо оцінки майна, розміру плати за користування майном комунальної власності.
 24. Юрисконсульт Бере участь у роботі комісій по обстеженню об’єктів нерухомого майна комунальної власності.
 25. Юрисконсульт Приймає участь в передачі об’єктів права державної власності в комунальну власність та об’єктів права комунальної власності в державну власність.
 26. Юрисконсульт Здійснює роботу з виявлення та відповідного документального оформлення без господарських об’єктів (будівлі, споруди, приміщення, тощо) у комунальну власність, здійснює організаційно-правові заходи по відчуженню комунального майна.
 27. Юрисконсульт Контролює виконання орендарями, підрядниками умов договорів оренди майна комунальної власності та підряду.
 28. Юрисконсульт Готує проекти договорів (додатки, зміни, доповнення до них) оренди майна комунальної власності, договори купівлі-продажу комунального майна.
 29. Юрисконсульт Веде облік громадян, які відповідно до законодавства потребують поліпшення житлових умов, готує питання по розподілу та наданню відповідно до законодавства житла, що належить до комунальної власності, бере участь у вирішенні питань щодо використання не жилих приміщень, будівель і споруд.
 30. Юрисконсульт Виконує інші доручення міського голови.
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape