Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі

Старостинські округи

25.11.20 р. на першій сесії Скалатської міської ради восьмого скликання було затверджено старостинські округи:

1. Подільський старостинський округ з центром в селі Поділля, до складу якого входитьнаселені пункти: село Поділля, село Хоптянка.

2. Остап'ївський старостинський округ з центром в селі Остап'є, до складу якого входить населений пункт: село Остап'є.

3. Кривенський старостинський округ з центром в селі Криве, до складу якого входять населені пункти: село Криве, село Поплави.

4. Магдалівецький старостинський округ з центром в селіМагдалівка, до складу якого входять населені пункти: селоМагдалівка, село Теклівка, село Митниця.

5. Зарубинецький старостинський округ з центром в селі Зарубинці, до складу якого входить населений пункт: село Зарубинці.

6. Городницький старостинський округ з центром в селі Городниця, до складу якого входить населений пункт: село Городниця.

7. Новосілківський старостинський округ з центром в селіНовосілка, до складу якого входить населений пункт: селоНовосілка.

8. Староскалатський старостинський округ з центром в селі Старий Скалат, до складу якого входить населений пункт: село Старий Скалат.

9. Полупанівський старостинський округ з центром в селіПолупанівка, до складу якого входить населений пункт: селоПолупанівка.

10. Колодіївський старостинський округ з центром в селіКолодіївка, до складу якого входить населений пункт: селоКолодіївка, село Панасівка.

 

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше